Rozloučení s předškoláky

19. 06. 2026 | Kategorie: Besídka

Ve čtvrtek 18. 6. 2026 odpoledne jsme se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky. Děti zazpívaly několik písniček, přednesly básničku a společně složily slib předškoláka. Poté je rytíř pasoval mečem na školáky. Na památku dostaly stužku a drobné dárky. Celé slavnostní odpoledne jsme zakončili společným focením v „Bráně do školy“, kterou naši budoucí školáci symbolicky prošli vstříc nové životní etapě.

Přejeme jim mnoho úspěchů, radosti a krásných zážitků ve škole